Při objednávce zadejte slevový kód: MIMI15 a uvidíte, co dostanete za překvapení :)

Usínáček

Už od narození doporučujeme, abyste svému miminku dávali usínáčka do postýlky, aby si navyklo, že když má u sebe usínáčka, je čas spánku. Hlavně je fajn, když z usínáčka jde “cítit” maminka. Miminko se pak cítí v bezpečí a i když nejste pořád vedle něj, jako byste byla. 

Okolo 8. měsíce si už dokáží dětičky budovat vztah k neživým věcem. Miminko si udělá svůj vlastní vztah s usínáčkem a při každém položení do postýlky bude vědět, že na něj usínáček čeká a bude mu dělat společnost. 

Mnoho miminek uchopí usínáčka a různě si ho žmoulá v ručičce, než spokojeně usne. Důvod, proč dát usínáčka své ratolesti je ten, že se nebude cítit samo, ale bude mít na blízku svého „kamaráda“, pomocníka na usínání. 

Při výběru toho nejvhodnějšího pro Vaše děťátko dbejte na bezpečnost, aby byl z jemného materiálu, nebyl moc velký, ani moc malý. V postýlce by mělo být, co nejméně rušivých elementů. Prosím, dbejte na bezpečnost svých dětí a nemějte v postýlce nic, co by jim mohlo ublížit. 

Usínáčky zakoupíte u nás v E-shopu

Jestliže jste neobjevili ten pravý, co by Vás zaujal a líbil se Vám, tak se zkuste podívat na náš eshop, kde objevíte naše ručně šité usínáčky, které jsou ve dvou variantách – jedna pro holčičky růžová a jedna pro chlapečky zelená. Naši usínáčci jsou vyrobeny z trojvrstvého mušelínu, který je jemný, lehký, příjemný na dotek, prodyšný a také vhodný pro miminka. 


Věříme, že budou těmi pravými pro Vaše děťátka


Mohlo by vás zajímat.

Zjistit více
vy'hodný balíček o detském spánku 6m-4roky

O nás

Jsme maminky dohromady 4 dětí. Nabízíme Vám naše příručky o spánku dle věku miminka, telefonické konzultace a poradenství. Pamatujte, nejste v tom sami, jsme v tom s Vámi!
Veronika & Gabriela

Sledujte nás na sociální sítích

Ebooky a produkty pro spokojený spánek miminek

o detskem spanku - 3-5měsíců balíčekProzkoumat eshop

Další články

Miminko nemůže usnout: Co s tím?

Zobrazit více

Bojkot kojení – jak ho překonat?

Zobrazit více
1 2 3 16

Přidejte se k 50 000+ maminkám, které nás sledují na Instagramu

Prozkoumejte náš Instagram
Jsme maminky dohromady 4 dětí. Nabízíme vám naše e-booky a audioknihy o spánku dle věku miminka, telefonické konzultace a poradenství. Jsme v tom s vámi!
cross